Prekių pirkimas

Prekės parduodamos tik elektroninėje parduotuvėje www.kremukai.lt, kainos nurodytos eurais ir atsiskaitymas galimas tik internetu. Galimybės atsiskaityti grynais nėra. 
Prekių pirkimo-pardavimo sutartis laikoma pasirašyta tuomet, kai Pirkėjas užsakymą pateikė, o Pardavėjas patvirtino, kad užsakymą gavo. Užsakymo patvirtinimas siunčiamas el. paštu.

 

Prekių grąžinimas

Pagal LR įstatymus kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Visgi, jei siuntimo metu suskilo pakuotė ar įvyko kitas brokas – priemonę pakeisime. Tokiu atveju siuntinio nuotrauką ir tikslius rekvizitus atsiųskite info@kremukai.lt   

Jei turite kitų nusiskundimų, pastebėjimų arba susidūrėte su alergine reakcija – apie tai mums pranešti galite el. paštu: info@kremukai.lt

 

Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje www.kremukai.lt  užsakytas prekes į namus, darbovietę, ar kitu norimu adresu Lietuvoje pristato vykdo DPD ir OMNIVA kurjerinės kompanijos.  Prekių išsiuntimas vykdomas kitą dieną po apmokėjimo. Šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.

Pristatymo kaina

Pristatymo Lietuvoje* kaina 3,50 EUR. Užsisakius prekių už 50 EUR ar daugiau – pristatymas nemokamas.

Galima rinktis patogiausią pristatymo būdą: pristatymas su DPD kurjeriu, arba pristatymas į OMNIVA paštomatą.

Svarbu

Priimdami iš kurjerio siutinį patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Pastebėjus siuntos pažeidimus, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą.

Jei prekių pažeidimus pastebėjote tik išpakavę siuntinį, informuokite mus per dvi darbo dienas el. paštu info@kremukai.lt

*Išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo į Kuršių Neriją kaina – 48EUR, nemokamas pristatymas į Kuršių Neriją netaikomas.

Užsakymus siunčiame į užsienį. Dėl platesnės informacijos ir prekių pristatymo į užsienį susisiekite el. paštu info@kremukai.lt 

 

Asmens duomenų apsauga

Užsisakant prekes internetinėje parduotuvėje www.kremukai.lt, pirkėjas privalo pateikti registracijos metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų registracijos metu pateikimą.
Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo ir tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

 

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos