Search
  • Elvyra Vaišvilė

Vizitas pas kosmetologą - nuo ko pradėti?


Nuo kokio amžiaus reikia kreiptis į kosmetologą? Ekspertai sutaria, kad pradėti galite nuo 25–27 metų. Tai laikas, kai prasideda pirmieji su amžiumi susiję odos pokyčiai. Galbūt jie dar nėra labai pastebimi, bet turime atkreipti dėmesį į tonuso sumažėjimą, odos spalvos pokyčius, pirmąsias mažas raukšles.



Žinoma, amžius nurodomas preliminarus, viskas priklauso nuo pagrindinių veiksnių:

  • paveldimumo;

  • gyvenimo būdo;

  • mitybos;

  • aplinkos (klimato, darbo sąlygų ir pan.).


Tik nemanykite, kad sulaukus 25 metų einant pas kosmetologą iškart bus imamasi „sunkiosios artilerijos“, pavyzdžiui, botulino injekcijų ar veido patempimo - tai daryti dar tikrai per anksti. Kalbame lengvas procedūras: valančias, tonizuojančias, drėkinančias, biorevitalizaciją ar ultragarsinį veido valymą. Visa tai nė kiek nepakenks jaunai odai.

Turint rimtų odos problemų, tokių kaip bėrimai, stipri pigmentacija, aknė ar randai - apsilankyti pas kosmetologą yra ne tik leistina, bet ir būtina anksčiau nei sulaukus 25 metų. Juk kosmetologas yra specialistas, kuris išsiaiškinęs problemų atsiradimo priežastis paskirs tinkamą priežiūra ar nukreips pas gydytoją jei reikia medikamentinio gydymo.

Žinoma, anksčiau galite kreiptis ir tiesiog norėdami išmokit teisingos odos priežiūros namuose ar pasirinkti tinkamas priemones.

Yra teigiančių, kad oda įpratusi prie kosmetikos procedūrų sensta anksčiau ir daro veidą priklausomą nuo nuolatinių procedūrų. Ši nuomonė neteisinga. Priešingai, profesionaliai prižiūrint odą ji sensta lėčiau. Laiku ir reguliariai lankantis pas kosmetologą, oda bus sveika.


Kaip išsirinkti kosmetologą?


Kosmetologas yra tai pat individualus specialistas, kaip kirpėjas, odontologas ir ginekologas. Kosmetologas prisimins visas jūsų odos ypatybes, parinks tinkamas procedūras, informuos apie kosmetikos naujienas ir prižiūrės jūsų odą. Atsiliepimai ir rekomendacijos, jau esamų klientų, padės išsirinkti specialistą pirmam apsilankymui. Pasidomėkite ir apie kosmetologo išsilavinimą, darbo patirtį ir ar atitinka siūlomos paslaugos specialisto kompetencijas.


Apie ką kalbėti su kosmetologu?


Paprastai visus svarbiausius klausimus užduos pats kosmetologas. Turite kalbėti apie problemas, su kuriomis susiduriate: sausą odą, bėrimus, erzinančius inkštirus ar raukšleles aplink akis, apie viską, kas nepatinka ar kelia nerimą.

Verta pasakyti: kokios procedūros buvo atliktos anksčiau, ar turite alergijų, kaip prižiūrite savo veidą ir kokias priemones naudojate. Kai kurių kosmetinių procedūrų negalima atlikti nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kitų - vartojant tam tikrus vaistus (pavyzdžiui, antikoaguliantus), todėl negalite to nepasakyti ir turite būtinai paminėti.

Nedvejodami iš karto pasakykite, ko tikitės, kokį rezultatą norite gauti, ir prieš pradėdami gydymą, susipažinkite su kainoraščiu. Kaina gali priklausyti ir nuo to, kokios papildomos paslaugos yra įtrauktos į procedūros kaina.


Kartu su kosmetologu galite aptarti procedūrą, kuri jums tinka ne tik pagal norimą efektą, bet ir kainą, ir pasirinkti, kas jums tinkamiausia. Pradėję naudoti rekomenduojamus produktus, nenuleiskite rankų, jei po savaitės ar dviejų nepastebite jokių pokyčių. Dideli pokyčiai gali įvykti po poros mėnesių kruopščios namų priežiūros.

Būtų puiku jei prieš eidami pas kosmetologą nufotografuotumėte savo turimas namų priežiūros priemones. Galėsite aptarti jų tinkamumą ir naudojimą. Paprašykite rekomenduojamų produktų ar pagrindinių rekomenduojamų ingredientų sąrašo. Paklauskite apie neaiškius terminus ir produktus, apie kuriuos nežinote. Beje, jei yra priemonių, kurias norėjote išbandyti, būtinai išsiaiškinkite, ar jos jums tinka.

Nerekomenduojama prieš apsilankant pas kosmetologą šveisti veidą ir naudoti pilingą.


Ir žinoma keiskite ir ieškokite kito specialisto jei:


! kosmetologas neturi tinkamo išsilavinimo;

! kosmetologas kalba apie namų priežiūros nenaudingumą;

! jūsų kosmetologas yra radikalių priemonių šalininkas (tokiu atveju pasikonsultuokite dar su kitu, ne visada injekcijos ar kitos intervencijos yra vienintelė išeitis);

! kosmetologas nesitobulina savo išsilavinimu. Kosmetologija nestovi vietoje. Kiekvieną dieną nauji tyrimai ir atradimai pratęsia jaunystę ir grožį. Ši profesija reiškia mokymąsi visą gyvenimą. Paklauskite savo kosmetologo, kada paskutinį kartą dalyvavo mokymuose.;

! jums žadamas „amžinas“ rezultatas. Amžinos jaunystės piliulė dar nėra išrasta 

! ir žinoma jei jums tiesiog nepatiko kaip su jumis bendravo.


Jei turite klausimų, susijusių su odos priežiūra ir norite patarimų, kokios odos priežiūros priemonės jums tinka, rašykite mums elektroniniu paštu info@kremukai.lt arba facebook paskyroje privačia žinute.

11 views0 comments

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos