Search
  • Elvyra Vaišvilė

Už ką mylime COMFORT ZONE


Grožio industrijoje dirbu 14 metus ir puikiai žinau koks platus yra kosmetikos pasirinkimas. Nuėjus į pristatymą ar seminarą dažnai girdžiu, kad pristatoma kosmetika daro stebuklus ir yra pati geriausia. Niekada nesakau, kad viena kosmetika yra bloga, o kita gera. Svarbu rasti sau tinkamas priemones, kurios duotų norimą rezultatą. Kas tiks vienam, nebūtinai bus puikus pasirinkimas kitam.


Aš labai ilgai dirbau su tais pačiais gamintojais ir tai yra patogu - rinktis prekę, kurią jau pažįsti. Bet vis domiuosi kas naujo atsiranda rinkoje, lankausi kosmetikos pristatymuose, ieškau kaip dar galiu praplėsti savo paslaugų ratą ir ką dar galiu pasiūlyti klientėms, kurios nori natūralumo, rezultato ir kokybės.

Netikėtai į mano rankas pateko Comfort zone kosmetika, suintrigavo, kas čia tokio naujo ir ypatingo, plačiame odos priežiūros priemonių rate. Pradėjau domėtis apie produktus, jų sudėtis, apie pačią kompaniją- kas jie, ką jie daro, kodėl jie?


Pirmiausia kuo mane sužavėjo Comfort zone – tai buvo kvapai. Aš tikrai turiu jautrią uoslę, kurios pagalba net žinau, kada mano šeimyna be manęs kažkur svečiavosi. Kiekvieni namai turi savo kvapą ir pabuvus juose vos valanda mūsų drabužių, odos, plaukų kvapas pasikeičia ir aš tą puikiai tai jaučiu. Comfort zone turi savo pasididžiavimą- TRANQUILLITY liniją, su ypatinga kvapų puokšte. Atėjus į pirmą seminarą mums buvo užrištos apyrankės, kurios buvo pakvėpintos tuo kvapu. Mane kvapas sužavėjo, negalėjau atsitraukti nuo jo. Panorau tokio kvapo visur- namie, darbo kabinete, ant savo kūno.


Susipažinus su kitomis priemonėmis, supratau, kad ši kosmetika kvepia ypatingai. Ir tik vėliau išsiaiškinau kodėl. Pasirodo kompanija daug dėmesio skiria kiekvienos produktų linijos kvapui, atrodo, jog kuriama ne kosmetika, o kvepalai. Comfort zone įkūrėjas DAVIDE BOLLATI yra kūręs kvapus garsiems madų namams.


Antras dalykas, kuris mane sužavėjo- tai kompanijos požiūris į senėjimą. Manęs dažnai klientės klausia ką manau apie „botoksą“, mezoterapiją, filerius ir kitas intervencines procedūras. Mano nuomone, visa tai yra gerai jei daroma protingai ir atsakingai, pas kompetentingus specialistus. Tik dažnai yra nutylimos ilgalaikės pasekmės. Kiekviena intervencija turi savo pasekmes. Mes deja, bet visi pasensim ir nuo to nepabėgsime, tik galime senti gražiai. Kiekviena moteris gali būti graži bet kokiame amžiuje, jei tik save tinkamai prižiūrės. Comfort zone požiūris yra lygiai toks pats. Kuriant priemones brandžiai odai yra atsižvelgiama net tik i odos pokyčius, bet į viso organizmo ir hormoninės sistemos kitimą. Produktų kūrimo procese dalyvauja endokrinologai ir kardiologai, specialistai, kurie apie žmogaus pokyčius supranta iš medicininės pusės.


Kompanija turi ne tik odos priežiūros priemones ar procedūras, bet ir gyvenimo būdo patarimus prieinamus kiekvienam.


Kai buvau Italijoje Comfort zone mokymuose, supratau ką reiškia jų posakis:

„Mes nenorime būti geriausi pasaulyje. Mes norime būti geriausi pasauliui“.

Kompanija kuria daugybe socialinių projektų, Nuolat galvoja apie ekologiją, bei tvarią aplinką.  • Kompanija skaičiuoja kiek popieriaus pakuotėms jie sunaudojama per metus ir kaip kompensaciją gamtai už patirtą žalą, sodina naujus medžius.

  • Plastikinės produktų pakuotės yra iš perdirbamo bioplastiko.

  • Dalis pelno gauto iš Hydromemory produktų linijos pardavimų kasmet atitenka paramai toms šalims, kurioms trūksta gėlo vandens.

  • Yra šalių, kurios draužia įsivežti saulės apsaugos priemones, nes moksliškai yra įrodyta, kad jos kenkia koralų rifams. Todėl Comfort zone turi produktų liniją, draugišką koralams ir vandenynui.

  • Produkcija visiškai neturi gyvūninės kilmės ingredientų, todėl yra tinkama veganams.


Tai tik kelios priežastys, kodėl aš dirbu su Comfort zone, kodėl mano vonios lentynoje namuose yra būtent ši kosmetika, ir kodėl aš noriu būti Comfort zone dalis.

Comfort zone tai ne tik brand‘as, tai gyvenimo būdas, kai saugai ir myli ne tik save, bet ir aplinką.

Apie priemonių sudėtis, kurios yra natūralios ir kruopščiai atrinktos, apie priemonių poveikį, saugumą odai jau esu ne kartą minėjusi ir daugiau informacijos rasite kituose blog‘o įrašuose.

Mylėkime save ir savo oda, o svarbiausia šypsokimės kai žiūrime į veidrodį.

86 views0 comments

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos