Search
  • Elvyra Vaišvilė

Stebuklingi antioksidantai mūsų odai


Kiekvieną gyvenimo akimirką mūsų kūno ląstelės gamina LAISVUOSIUS RADIKALUS. Tai natūralus procesas kai mes kvėpuojame, kai vyksta virškinimas ar ląstelių metabolizmas. Laisvieji radikalai yra nestabilios deguonies molekulės, kurioms trūksta elektronų. Norint įgyti stabilumą, tokia molekulė turi surasti trūkstamą elektroną ir atimti jį iš sveikos ląstelės. Laikui bėgant, laisvųjų radikalų vis daugėja, auga ir „apiplėštų“ ląstelių skaičius. Taip kolageno ir elastino skaidulose esančios jungtys nutrūksta, oda yra pažeidžiama - praranda elastingumą, atsiranda raukšlės ir pigmentaciją, o atspindys veidrodyje nebedžiugina.

Šį blogį įtakoja: nesaugios saulės vonios (ypač pavojingi UVA spinduliai), didžiulė meilė saldumynams, rūkymas ir stresas bei gyvenimo būdas.


Antioksidantai yra medžiagos, neutralizuojančios laisvųjų radikalų veikimą, taip pat neleidžia laisviesiems radikalams patekti į organizmą, atstato pažeistas ląsteles.

Antioksidantų sąrašas yra didžiulis. Kosmetika su antioksidantais tikrai padės odai greičiau atsinaujinti. Tarp ingredientų ieškokite: vitaminų A, C, E, F, seleno, niacinamido (vitaminas B3), ginkmedžio, alavijo, sraigės mucino (gleivių sekretas), kofermento Q10, kviečių gemalų aliejaus, goji uogų aliejus, makadamijų aliejus. Kuo daugiau tokių komponentų surenkama į vieną kremo indelį, tuo jis efektyvesnis. Antioksidantus galima gauti ir su maistu: granatai, vynuogės (su sėklomis!), citrusiniai vaisiai, avokadai, mėlynės, serbentai, kava, žalioji arbata.


Populiariausi antioksidantai ir jų poveikis:


· Vitaminas E (tokoferolis). Apsaugo epidermį nuo UV spindulių pažeidimo, mažindamas laisvųjų radikalų susidarymą iš UVA spindulių; apsaugo nuo ląstelių membranų pažeidimo; sumažina vandens praradimą iš odos ir sustiprina odos barjerinę funkciją.

· Vitaminas C (gaunamas iš askorbo rūgšties) priklauso galingų antioksidantų, šalinančių odos pažeidimus, grupei. Esminis kolageno sintezės komponentas.

· Vitaminai C ir E papildo vienas kitą, kad apsaugotų ląstelių membranas nuo oksidacinio streso.

· Amino rūgščių kompleksai kosmetikoje taip pat veikia kaip antioksidantai. Aminorūgštys - pagrindiniai visų organizme randamų baltymų komponentai . Odos priežiūros produktuose atkuria odos ląsteles.

· Alfa lipoinė rūgštis yra kofermentas, efektyviai pašalinantis radikalus ir turintis priešuždegiminį poveikį.

· Beta-gliukanas yra stiprus priešuždegiminis agentas, tinkantis sumažinti paraudimą ir kitus jautrios odos požymius.

· Izoflavonai, taip pat žinomi kaip fitoestrogenai, gaunami iš sojos ir raudonųjų dobilų, turi moterų senėjimą slopinantį poveikį, nes nėra potencialiai žalingo poveikio.

· Kofermentas Q10 arba ubikinonas sulėtina raukšlių atsiradimą, visų pirma sumažindamas UV daromą žalą; stimuliuoja kolageno gamybą, atitaiso žalą po oksidacinio streso.

· Įrodyta, kad taninai, daugiausia randami hamamelio ir žaliosios arbatos ekstraktuose, yra vaistai nuo vėžio. Turi sutraukiamąjį poveikį, kuris gali priversti dideles odos poras susitraukti, sumažinant raukšles ir suteikiant odai švelnią išvaizdą. Taninas turi absorbuoti ultravioletinius spindulius. Šalina laisvuosius radikalus, skatina ląstelių metabolizmą, palaiko odos gyvybingumą.Taigi antioksidantai yra būti mūsų odai ir jaunystei išsaugoti.


Mūsų linija RENIGHT turi daugybę antioksidantų ir yra skirta odai atkurti bei atstatyti. Linija skirta visų tipų odai, ypač išsekusiai, sausai, streso, saules, šalčio veikiamai ir pavargusiai odai. Pagrindiniai ingredientai:

! Ožerškiai – visžalis augalas iš Tibeto. Turi galinga antioksidacinį poveikį. Šių uogų aliejuje gausus vit E, beta karoteno, seleno, mangano, cinko.

! Hidraolizuotas pomidorų ekstraktas. Iš pomidorų odelių ekstrakto išgaunamas likopenas, kuris taip pat turi antioksidacinį poveikį.

! Makadamijų aliejus;

! Simsodijų aliejus.

Visą RENIGHT liniją galite rasti čia.8 views0 comments

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos