Search
  • Elvyra Vaišvilė

Paakių priežiūra- kas, kaip ir kodėl?


Paakių sritis yra jautriausia ir ploniausia veido odos zona. Šioje srityje nėra riebalų, todėl oda nėra elastinga, greičiau raukšlėjasi ir yra sausesnė. Stresas, nuovargis, miego trūkumas pirmiausia atsispindi odoje aplink akis, o senėjimo požymiai pasireiškia greičiausiai.

Specialistai pataria paakių odą pradėti prižiūrėti jau nuo 25 metų, tam tinka lengvos tekstūros paakių geliai ir kremai, o vyresniame amžiuje jau reikia stipresnių ir efektyvesnių paakių odos kremų.

Kai kurios moterys naudojasi operacijomis ar botulino injekcijomis, bet tai yra laikinas sprendimas, nes po kurio laiko procedūrą reikia kartoti. Kad pasiekti maksimalų rezultatą ir pasirūpinti savo paakių sritimi reikėtų ja rūpintis nuolatos- kasdieninė odos priežiūra, mityba, praturtinta baltymais, OMEGA-3 riebalais bei vitaminu C, geras miegas bei poilsis.

Paakių srities priežiūros priemones rekomenduojame rinktis pagal problemą, kurią norimą spręsti ir rekomenduojame šias Comfort zone kosmetikos priemones.

Patamsėjusi ir išsausėjusi paakių oda


HYDRAMEMORY drėkinamoji ir gaivinamoji paakių želė rekomenduojama pavargusioms akims, nuolat dirbant su kompiuteriu, keliaujant ar nešiojant kontaktinius lęšius.

Šis paakių kremas turi specialų aplikatorių, kurio pagalba želė tolygiai paskirstoma bei odai suteikiamas papildomas masažas.

Sudėtis: natūralūs obuolių, lęšių, arbūzų žievių ekstraktai, užtikrinantys nuolatinį odos drėkinimą.

Patariama naudoti jaunai odai ar kaip papildomą priemonę brandžios paakių odos priežiūrai.

Prekę rasite čia

Genetiniai ir struktūriniai pakitimai- raukšlės, maišeliai po akimis, paburkimas

SUBLIME SKIN paakių kremas rekomenduojamas senėjančiai odai. Tai maitinamasis, stangrinamasis ir putlinamasis kremas, mažinantis raukšles, tamsius ratilus ir paburkimus aplink akis.

Ši paakių priežiūros priemonė maistingiausia ir tankiausia iš visų COMFORT ZONE kosmetikos paakių priežiūros priemonių.

Sudėtis: siauralapių gysločių titruotas ekstraktas, kofeinas ir aescinas bei peptidų kompleksas.

Prekę rasite čia

Paakių paburkimas ir nuovargis

SUBLIME SKIN greito poveikio paakių kaukė. Vos per kelias minutes, kaukėje esančios veikliosios medžiagos, nuramina akių sritį, pakoreguoja nuovargio ir paburkimo žymes. Tai puikus būdas greitai atgaivinti pavargusią paakių odą.

Sudėtis: peptidų kompleksas su chrizinu. Heksapeptidas atkartoja žmogaus kolageno struktūrą. Aktyvina naujo kolageno sintezę, skatindamas audinių regeneraciją ir dermos bei epidermio jungčių atkūrimą.

Patariama naudoti kartą per savaitę arba ir esant ypatingam nuovargiui.

Prekę rasite čia

56 views0 comments

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos