Search
  • Elvyra Vaišvilė

Comfort zoneProfesionalus SPA prekinis ženklas įkutas 1996 m. Platinamas geriausiuose pasaulio SPA centruose visame pasaulyje.


Visame pasaulyje šis prekės ženklas sulaukė kosmetologų pripažinimo ir daugybės tarptautinių apdovanojimų bei prizų. Kompanija turi B korporacijos sertifikatą. Rūpinasi mūsų planeta, vykdo daugybė socialinių projektų. Tai yra šeimos valdoma įmonė, tikinti etika, siekianti kokybės ir vertinanti žmogiškuosius santykius nuo 1983.


Dr. Davide Bollati yra prekinio ženklo įkūrėjas. Jis yra farmacininkas, kosmetikos chemikas, vizionierius inovatorius. Taip pat visame pasaulyje žinomos Davines plaukų priežiūros prekinio ženklo įkūrėjas.

Comfort zone produktai kūriami Italijoje, Parmos mieste Davines Village gamykloje. Davines Village – tai pagrindinė kompanijos buveinė, tyrimų laboratorija ir gamyba. Čia kompanija įkūrė ir savo sodą, pavadintą Divines sodu. Jo plotas yra 3000 kvadratinių metrų, o išdėstymas sukurtas pagal itališkų vienuolynų sodų tradicijas. Jame gyvena apie 6000 aromatinių, vaistinių ir sodo augalų, o šiltnamiuose- svečiai iš tropikų. Visi sode auginami augalai yra naudojami gamyboje, kuri, beje, taip pat ypatinga- ekologišką, bei neišskirianti jokių kenksmingų medžiagų. Visi šios kompanijos produktai yra be parabenų, silikonų, mineralinių aliejų bei dažiklių.Nuo 1983 m. tyrimų laboratorijoje buvo tiriamos šimtų augalų rūšių savybės, išskiriamos funkcinės molekulės, tiriamas jų poveikis organizmui bei išrenkami sėkmingiausi deriniai. Kad būtų gautas maksimaliai kokybiškas produktas, produktų gamyboje dalyvauja gydytojų komanda: kardiologas, neurologas, endokrinologas ir dermatologas.

Derindami natūralius komponentus ir aukštąsias technologijas (peptidus, biotechnologijas, liposomas ir kt.), Comfort zone laboratorijos specialistai sukuria galingas aktyviąsias formules. Kiekvienas produktas sujungia naujausius novatoriškus patobulinimus ir patentuotus komponentus, senas tradicijas bei gamtos išmintį.

Laboratorijose naujos molekulinės formulės derinamos su natūraliais veikliaisiais komponentais, gautais ir iš įvairių pasaulio šalių: Prancūzijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Maroko.

22 views0 comments

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos