Susipažinkime

Mano vardas yra Elvyra. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę dalintis su Jumis savo 14 metu darbo patirtimi grožio srityje.
2006 m. baigiau Vilniaus kolegiją, sveikatos pržiežiūros fakultetą – "Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija" specialybę. Dirbti kosmetologe pradėjau dar trečiame kurse. Pirma darbo vieta buvo viename iš „Norima“ grožio salonu, jei kas dar tokius atsimena :) o vėliau daug metų dirbau “ Grožio terapijos ir chirurgijos klinika- Sugihara”, čia dirbu ir dabar.
Dirbu tiek su kūno, tiek su veido priežiūra.
Nuolat tobulinuosi kursuose ir seminaruose. Paskutiniai mokymai, kuriuose dalyvavau, buvo Italijoje Comfort zone gamykloje. Buvo labai ispūdinga gyvai pamatyti kaip viskas vyksta, kiek kompanija ideda darbo ir pastangų, kad šio prekinio ženklo produktai būtų maksimaliai efetyvūs ir saugūs mūsų odai ir organizmui. Būtent ten ir pamečiau galutinai galvą dėl Comfot zone. Todėl labai džiaugiuosi kad turim galimybę prekiauti čia ir dalintis su Jumis šiuo gėriu :)
Jei Jums tik kyla klausimų – rašykite. Klauskite apie viską kas Jus domina- apie prekes, produktų sudėtį, naudojimą, Jūsų odos problemas. Pagelbėsiu, atsakysiu ir patarsiu.

 

INFORMACIJA

Užsisakykite mūsų naujienas!

KONTAKTAI

Tel. +370 609 99064

©2020 by Kremukai.lt  
Visos teisės saugomos